Zonguldak-Kozlu Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı olarak düzenlenen mangal programı Ortaöğretim ve Üniversite teşkilatlarının katılımlarıyla saat 12 de başladı.

Programa Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Özgür Kurt, MHP Kozlu İlçe Başkanı, ve yöneticileri de katıldı. Hava durumunun güneşli göstermesine rağmen yoğun yağmur yağışı ile başlayan program ilerleyen saatlerde havanın açmasıyla devam etti.

Kozlu Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Nadir Akbaş katılımcılara teşekkür ettikten sonra   “Zonguldak-Kozlu Ülkü Ocakları olarak ilçemizdeki üniversite ve Ortaöğretim teşkilatlarımızı kaynaştırmak açık havada zihinlerinin rahatlamalarını sağlamak ve teşkilata heyecan katmak için buradayız. Tüm Türkiye deki Ülkü Ocaklarımıza paralel olarak Zonguldak’taki İlçe Ocaklarımızda bir Sosyal-Kültürel-Eğitimsel atak başlatmış Türk gençliğine rehber olabilecek en büyük ve en organize teşkilatların Ülkü Ocakları olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bu doğrultuda bu çalışmaların bir ayağı olarak düzenlediğimiz bu faaliyetimize bir kez daha hoş geldiniz diyorum ve hoş vakitler geçirmenizi Cenab-ı ALLAH’tan niyaz ediyorum” dedi.

Program saat 18:00 da Ocaklı gençlerin Alanı temizlemesinin ardından sona erdi.

Add Comment