Yozgat Ülkü Ocakları’nda A.Menderes Gülbaş görevini Duran Küçükduman’a devretti.

Yozgat Ülkü Ocakları’nda yapılan devir-teslim törenine Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ozan kaya ve bazı Genel Merkez yöneticilerimiz katıldı. Devir-teslim töreninde bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya:

Genel Başkan Yardımcımız Ozan Kaya “Sizlere Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un selamlarını getirdim. Türkiye’nin zorlu bir imtihandan geçtiği bugünlerde Ülkücü Harekete büyük görevler düşmektedir. Türk’ü ateşle imtihanından zarar görmeden çıkartacak ve kurtuluşa erdirecek olan Ülkücü gençliktir. Bu nedenle tabandan tavana büyük görevler düşmekle birlikte herkes elini taşının altına koymalı ve sorumluluk duygusuyla hareket etmelidir. Bu güne kadar Yozgat’ta davamızın sancaktarlığını yapan Adnan Menderes Gülbaş’a bütün Ülkücü Hareket adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Sancağımızı aynı özveri ile taşıyacağına inandığımız Duran Küçükduman’a yeni görevinde başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi olarak görevi devreden Adnan Menderes Gülbaş’a Başkana vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ediyor yeni Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanımız Duran Küçükduman’a görevinde başarılar diliyoruz.

Add Comment