Ülkü Ocakları Şişli İlçe Başkanlığı “Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme” projesi kapsamında afiş çalışması gerçekleştirdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Olcay KILAVUZ Beyefendi’nin belirttiği “Yeni Cephemiz Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı İle Savaştır!” sözünü kendine şiar edinen Ülkü Ocakları Şişli İlçe Başkanı Sn. Barış AĞAÇBÜKEN Beyefendi’nin talimatları doğrultusunda bir afiş çalışması hazırlandı. Afiş çalışmasının sloganı ise “Ey Türk Genci Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme!” olarak belirlendikten sonra afiş çalışması T.C. Şişli İlçe Kaymakamı Sn. İdris AKBIYIK Beyefendi ve T.C. Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Murat Mücahit YENTÜR Beyefendi’ye sunulup gerekli izinler alındıktan sonra T.C. Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm eğitim kurumlarında afiş çalışması asılıp, sergilendi.

T.C. Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı elli (50) eğitim kurumunda da afiş çalışması asılıp, sergilendikten sonra Ülkü Ocakları Şişli İlçe Başkanı Sn. Barış AĞAÇBÜKEN Beyefendi çalışmalar hakkında şunları söyledi;

 “Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Olcay KILAVUZ Beyefendi’nin öncülüğünde başlatılan Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele kapsamında bizler de İstanbul-Şişli İlçesi’nde bulunan tüm eğitim kurumlarında afiş çalışması gerçekleştirdik ve çalışmalarımıza devam da edeceğiz. Bu vesile ile Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Olcay KILAVUZ Beyefendi’ye, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanımız Sn. Kazım Erdi AKTUNÇ Beyefendi’ye, birbirinden kıymetli İl Yöneticilerimize, Ülkü Ocakları Şişli İlçe Başkanlığımızın değerli yönetimine, Bozkurtlarına ve iffet abidesi Asenalarına teşekkürlerimi sunuyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Add Comment