Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı yine önemli bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor: “1 Ekmek Bize, 1 Ekmek Askıya…”

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli önderliğinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatı ile Ülkü Ocakları Şanlıurfa il Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine destek olunması amacıyla “1 EKMEK BİZE, 1 EKMEK ASKIYA” projesi başlatıldı.

Şanlıurfa’da onlarca örnek çalışmaya imza atan ve toplum yararına ne gerekiyorsa elini taşın altına koyan Ülkücü gençler, şimdi de MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatları doğrultusunda ihtiyaç sahipleri için ”askıda ekmek” projesi başlattı. Şanlıurfa’da Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı önderliğinde başlatılan bu örnek proje kapsamında Gönüllü Kuruluşlar AŞEVİ olmak üzere Şanlıurfa genelinde birlik ve dayanışmanın arttırılması amacıyla her gün en az 10 fırında ihtiyaç sahipleri için askıda ekmek bulundurulması hedefleniyor.

Şanlıurfa İl Başkanı Bostancı; ‘’Aziz Türk milletinin hiçbir ferdinin bir lokma ekmeğe muhtaç olmaması milletimizin arasında birlik dayanışma kültürünün arttırılması adına’’ KOMŞUSU AÇ KEN, TOK YATAN BİZDEN DEĞİL’’ anlayışı doğrultusun da Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla “ASKIDA EKMEK Projesi’nde bizlere destek veren tüm gönüldaşlarımıza en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. ‘’ Dedi.

Add Comment