ÜLKÜ OCAKLARI OSMANİYE / BAHÇE İLÇE BAŞKANLIĞI’NDAN BURGACLI ILKOKULU’NA KIRTASİYE YARDIMI
Ülkü Ocakları Bahçe İlçe Başkanlığı Bahçe ilçemizde bulunan Burgacli Ilkokulu’nu ziyaret ederek okulumuzda bulunan 35 tane öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulundular. Tüm öğrencilerimize Türk bayrağımızı hediye ettiler.

      Türk çocuğu atalarını tanıdıkça büyük işler basaracaktir düşüncesiyle Kurtuluş Savaşı zaferimizin kahramanlarını konu alan hikaye setleri ve ders araç- gereçleri, öğretmenlerimize Türk gelenek-görenek ve Türk toresini en iyi anlatan Atsız hocanın Bozkurtlar kitabını hediye ettiler. ziyaretimiz esnasında öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluk ve gozlerindeki isik bizleri oldukca memnun etti.

  Ülkü Ocakları Bahçe İlçe Başkanı Suat üstün okullarımıza kırtasiye yardımının devam edeceğini ve yardımda bulunmak isteyen hayırseverlerin yardımlarını geleceğimizin Turkiye sini inşa edecek çocuklarımıza ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.
Ayrıca okul mudur yetkili Öğretmenimiz Nurettin hocam basta olmak üzere diğer öğretmen arkadaşlarımıza göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ederek.Kendilerine ve öğrencilerimize başarı dileklerini iletti.

 

 

 

Add Comment