Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığımız Ücretsiz Kurs Düzenliyor.

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığımız, ocak binasında ücretsiz ders vermeye devam ediyor. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültü Vakfı Genel Başkanımız Sinan Ateş’in “ Geleceği Ülkü Ocaklarından Yetişen Nesiller Şekillendirecektir” sözüne binaen kurslar ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik gerçekleştiriliyor.

“Ülkü Ocaklarına Gidiyorum, Ödevimi Yapıyorum” sloganı doğrultusunda düzenlenen kurslara ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine dört dersten ( Matematik, Türkçe, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ) ödev yaptırma, soru çözümü şeklinde gerçekleştiriliyor.

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanımız Soner KIR “ Çağın Eğitim Ateşi Ülkü Ocakları olarak çıktığımız bu yolda kurslarımız ilk dönem ekim ayı itibariyle başlamıştır ve mayıs ayına kadar da devam edecektir. Bu konuda bizlere yardımcı olan öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kurslarımız ilkokul ve ortaokul öğrencileri için haftada üç gün ( Pazartesi, Çarşamba, Cuma )  17.30 – 19.00 saatleri arasındadır. Her çocuğumuz, gencimiz kurslarımızdan ücretsiz faydalanabilir.”