Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan Şehit Ali Gümüş Köşesi gerçekleştirilen yoğun katılımlı törenle açıldı. Açılış programına; Mut İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir, Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Mut İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, şehidimizin muhterem ailesi ve İlçe protokolü katıldı.

Afrin’de yürütülen “Zeytin Dalı” operasyonunda 28/01/2018 tarihinde şehit düşen Ali Gümüş’ün adı ilçedeki Mut Anadolu Lisesi’ne verilmişti. Şehidin isminin bu okula verilmesiyle zaruret haline gelen şehide ait köşe Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı tarafından yaptırıldı. Şehidin ailesi böylesine anlamlı bir işe vesile oldukları için Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ’a teşekkür ettiler.

Bu anlamlı eser için hem ilçe kaymakamı hem de ilçe milli eğitim müdürü duydukları memnuniyeti dile getirip,  teşekkür ettiler. Programa iştirak eden Sayın Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Jandarma komutanımız, İlçe Emniyet Müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, STK temsilcilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz