Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı 09.07.2018 – 17.07.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “ Dokuz Işık Yaz Kampı “ programının kapanışını ocak binasında düzenlediği tören ile gerçekleştirdi.

Programa; Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir, Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner Kır, Milliyetçi Hareket Partisi Mut İlçe Başkanı Alparslan Savaş Kır, Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Türkav Mut Şube Başkanı Hakan Ütük, kampın katılımcı öğrencileri ve aileleri katıldı.

Öğrenci ve eğitmenlere katılım belgesi ve plaket takdim edildi. Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner Kır “ Program ile ilgili bilgilendirme yaptı. Amaçlarının milli ve manevi değerleri benimseyen gençlere yetiştirmek olduğunu vurguladı.”

Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir “Vatanın bölünmez bütünlüğünde ülkücü gençliğin rolüne dikkatleri çekerek programa emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti. Ayrıca Ülkü Ocaklarının “ Çağın Eğitim Ateşi “ rolüyle etrafına ışık saçmaya ve gençleri aydınlatmaya devam edeceğini ifade etti”

 

Add Comment