Ülkü Ocakları Merzifon İlçe Başkanlığı, Köy okullarında okuyan yüzlerce çocuğa, kışlık bot ve mont’dan oluşan kıyafet yardımını ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak ‘Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’ adlı Sosyal sorumluluk projesini tamamladı.

Bir çok farklı projeler ile sesini duyuran Merzifon Ülkü Ocağı “Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu” Sosyal sorumluluk projesi kapsamında köy okulunda okuyan çocuklara giysi ve ayakkabı yardımı yaparak yardım elini uzattı.

Köy okullarında okuyan öğrencilerin kışlık ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyen Ülkü Ocağı Merzifon İlçe Başkanı Adem Kaya, “Bize ve projemize destek vererek bir kış gününde küçük kardeşlerimizi sevindiren ve yüzünü güldüren emeği geçen herkesten Allah Razı olsun. Ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adını verdiğimiz Sosyal sorumluluk projemize katkı sağlayan tüm Ülküdaşlarımıza ve Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne canı gönülden teşekkür ederiz.” dedi.

Amaçlarının çocukların yüzlerini güldürmek olduğunu söyleyen Kaya, Havaların soğumasıyla birlikte ilçemiz köy okullarında ihtiyacı olan öğrencilerimize kışlık yardımı yapmak için çalışma yaptık. Bu çerçevede öğrenci kardeşlerimize, Ülküdaşlarımızın desteğiyle bot ve mont alarak okul yöneticilerimize teslim ettik. Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin yarınları geleceğimizin teminatlarıdır. Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin yarınları geleceğimizin teminatlarıdır. Ülkü Ocakları olarak geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimize olan desteklerimiz devam edecek” diye konuştu.