Ülkü Ocakları Mersin /  Mut İlçe Başkanlığı birlik ve beraberlik gecesi düzenledi. Geceye Ülkücü harekete hizmet etmiş, emek vermiş abilerimiz ve kardeşlerimiz katılmışlardır.

 Hep bir ağızdan marşlar söylendi. Hasret giderildi. Ülküdaşlarımızın duygu dolu anlar yaşadığına şahitlik ettik. Gecenin sonunda katılımcıların çok memnun olduklarını, “Bize gençliğimizi hatırlattınız” budan sonra buna benzer etkinliklere katılmaktan çok mutlu olacaklarını belirterek Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR ve yönetimine tekrar tekrar teşekkür ettiler. 

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR:” Katılımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır. (Hadis-i Şerif) diyerek Birliğimiz ve dirliğimiz daim olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Başbuğumuz Merhum Alparslan TÜRKEŞ Beyefendinin başlatmış olduğu Gönül seferberliği yolunda bıkmadan, usanmadan, aksamadan, tökezlemeden alnı açık, başı dik, ufku geniş ülküdaşlarımızla yürümenin gururunu yaşatıyorsunuz. Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Allah hepinizden razı olsun. Allah’a emanet olun.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

 

 

 

Add Comment