Ülkü Ocakları Mut ilçe Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçenin değişik yerlerinde karanfil dağıtarak kadınları unutmadı. Kadınlar etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı ve Asenalar birimi başkanına teşekkür ettiler.

Kadın cinayetlerinin son bulması, şiddetin ve cinsel mağduriyetlerin giderilmesi, adaletin sağlanması için Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı olarak gerekli hassasiyetin gösterileceği ifade edildi.  

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR “Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz. Elbette ki sadece bugünün kadınlarımızın olmadığını, onların her daim toplumu meydana getiren birer anne- birer anne adayı ve en büyük değer olduklarını biliyor kısaca her günü onlara borç bildiğimizi belirtmek istiyorum. Cennetin anaların ayaklarının altında olduğunu Peygamber Efendimiz söylüyor. Bu vesile ile hayırlı nesiller yetiştiren ve yetiştirecek olan kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum” diyerek sözlerini tamamladı.,

 

 

 

 

Add Comment