Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığı “Lidere sadakat, Birlik Beraberlik Yemeği” düzenledi

Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan DEMİR beyefendi geçmiş dönemde Mersin İl ve İlçe Ülkü Ocakları Başkanlığı Görevinde bulunmuş ve halen görevini sürdürmekte olan İlçe Ocak Başkanlarıyla ““Lidere sadakat, Birlik Beraberlik Yemeği’’nde buluştu.
Coşkulu ve yoğun katılımın olduğu toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayıp Kuran-ı Kerim Tilavetiyle devam etti. Akabinde Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir ülküdaşlarımıza konuşmalarda bulundular. Gökhan Demir Konuşmalarına “Son dönemde Fitne ve Şer Odaklarına Karşı Elif dimdik duran kıymetli gönüldaşlarına teşekkür ederek, başladı. Her daim inandıkları davanın Lideri, Devlet Bahçeli Beyefendi’nin yanında oldukları ifade ettiler. Törenin Lidere sadakati emrettiğini ve Bilge Liderimize karşı yapılacak her türlü mesnetsiz saldırıların karşında olacaklarını söylediler.
Ayrıca Demir “Yolbaşçımız Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendinin emrinde Türk Gençliğini yetiştirmede son nefesimize kadar mücadele edeceklerini ifade ettiler.”
Bilge Lider Devlet Bahçelinin öz evlatları olarak Referandum sürecinde Lider’in kararının kararımız olacağını söyleyen Demir Tüm Ülküdaşlara Ülkücü Yemini ettirerek imanlarını tazeledi.

Add Comment