Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele için Bisiklet Turu Etkinliği düzenledi.

Dingiloğlu Parkı önünde toplanan grup, bisikletlerle Karaumur Caddesi ve 100. Yıl Caddesi üzerinden Gar Binası önüne kadar pedal cevirdi. Daha sonra Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı Ahmet Yıldırım, burada bir açıklama yaptı. Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de uyuşturucu illeti olduğunu bu illet maalesef artık liselerden orta öğretim seviyesine kadar düşmüş durumda olduğunu belirten Yıldırım, Madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile ilgili Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı olarak farklı Projeler ürettiklerini söyledi.

Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele için pedal çevirdi. Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı Ahmet Yıldırım; “Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de uyuşturucu denen bir illet var ve bu illet maalesef artık liselerden orta öğretim seviyesine kadar düşmüş durumda. Madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile ilgili Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı olarak farklı Projeler yürütmekteyiz. Gençleri sokaktan ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, geleceğimizi, yarınlarımızı ipotek altına almaya çalışan güçlerin eline bırakmayacağız. Fikren, ruhen ve bedenen sağlıklı bir nesle ihtiyacımız var. Gençlerimiz bizim yarınımızdır ve bizim kaybedecek yarınımız yoktur. Bu sebeple bugün Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı olarak, tüm Kırklareli Halkımızın davetli olduğu “Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla mücadele kapsamında Bisiklet Turu” etkinliğini düzenlemekten gurur duyuyoruz” dedi.