Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı , Karabük Merkez İlçesi 100.Yıl Mahallesinde 2500 kişinin katılımı ile Geleneksel İftar Yemeği Programı gerçekleştirdi.

Teşkilatımızın bütün birimlerinin katılım gösterdiği programa Safranbolu Ülkü Ocakları , Eskipazar Ülkü Ocakları , Eski Ocak Başkanları , Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanı ile Yönetimleri , Karabük Milletvekili Adayları , Karabük Üniversitesi bünyesindeki farklı fakültelerde görev yapmakta olan Akademisyenler ve Basın Yayın Temsilcileri de katılarak bizleri yalnız bırakmadı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesinde moral depolayan Ülkücü Hareketin her bireyi için fayda sağlamak , birlik ve beraberliğin artması amacında yol kat etmek ve içinde bulunduğumuz Ramazan Ayının önemini de kavrayabilmek adına Karabük Halkının yanlarında olduğunu dile getiren İl Ocak Başkanımız Sn. Mustafa Turgut CENGİZ Beyefendi basın temsilcileri ile yaptığı röportajda İftar Programının gerçekleşmesinde yoğun çaba harcayan İl ve İlçe Yöneticileri ile yanlarında bulunarak maddi ve manevi destek veren herkese bir teşekkürü borç bildiğini dile getirdi.

“ Cümle Alem bilsin ki ihanete karşı güvenlik duvarıyız. Biz bu Ülkeyi, bu Vatanı, bu Milleti karşılık beklemeden, ödül, iltifat ummadan sevdik. Sevmekten de yorulmayacağız, gönülleri kazanmaktan da sapmayacağız.” Dedi.

Yaklaşan seçimler öncesinde güzel de bir sohbet havası oluşturduklarını dile getiren Sn. Mustafa Turgut CENGİZ misafirleri ile de yakinen ilgilenme fırsatı buldu.

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment