Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı tarafından her haftasonu Cumartesi ve Pazar Günleri düzenlenen hızlandırılmış ve öğrencilerin müfredatına uygun olan ;

Cumartesi günü : Matematik 1 , Matematik 2 – İngilizce , Pazar günleri ise Fizik – Kimya dersi olmak üzere icraa edilen haftasonu kurslarına bu hafta sonu da devam edildi.
Ortaöğretim Teşkilatımızdaki öğrencilerin katılım sağladığı bu eğitim faaliyetine Karabük İlimizdeki Yerel Halkın da bilgi sahibi olup öğrencileri Ocağımızdaki kursa yönlendirmesi geleceğimizin teminatı olan gençleri , bu kutlu dergahta görmek bizleri de bir hayli memnun etmiş durumda.
Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanımız Sn.Mustafa Turgut CENGİZ Bey’in de yoğun önem ve arz gösterdiği bu eğitim faaliyetlerinde asıl amaç öğrencileri sene sonundaki bekleyen üniversite sınavlarına hazırlamak ve okulda işledikleri derslerin daha iyi pekiştirilmesi için yardımcı olmak.
Dersleri saatlik olarak planlayan İl Yönetimi ; Aynı zamanda Ders aralarında öğrencilerle kısa sohbetler gerçekleştirerek verilen eğitimin de faydalı olup olmadığını test ediyor.
Ocak Binasında bu hafta sonu yapılan sınavlar ile öğrenci kardeşlerimiz bu haftaya kadar işlenen konulardan yeterlilik ve deneme sınavlarına tabii edildi. Başarılı sonuçların alındığı gözlenirken ;
Ocak Başkanımız Sn.Mustafa Turgut CENGİZ Bey sınavlarında en yüksek notu alan kardeşlerimize sürpriz hediyelerini takdim etti.

 

 

 

 

Add Comment