Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı olarak ; 2 Ağustos 2018 Tarihinde , Yaz Etkinlikleri kapsamında başlattığımız ‘’ Temel Dini Bilgiler ve Yaz Kur’an Kursu’’ Eğitimimiz sona erdi.
Yaz tatili boyunca sosyal ve kültürel etkinliklere devam eden Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı’mız , Temel Dini Bilgiler ve Kur’an Kursu konulu , hızlandırılmış Kur’an-ı Kerim okuma programını da tamamladı.

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanı Mustafa Turgut CENGİZ Bey de yaz etkinlikleri kapsamında sona eren Faaliyetler hakkında ; ‘’ Her zaman söyledik yine söylüyoruz , gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için Ülkü Ocakları diyoruz.’’ Dedi.

Konuşmasına Kur’an Kursu’nun sona ermesiyle ilgili soruya devam eden İl Başkanımız : ‘’ Peygamber efendimizin de buyurduğu üzere , İnsanların En hayırlısı Kur’an-ı Kerim-i Öğrenen ve Öğretendir düsturuyla hareket ediyoruz bu buyruğa uyarak tüm gençlerimizi ve hemşehrilerimizi kursumuza davet ettik çok şükür de öğrenen kardeşlerimiz oldu.’’ Dedi.

Kur’an-ı Kerim okumaya başlayan arkadaşlarımıza İl Başkanımız Mustafa Turgut CENGİZ tarafından sertifika takdim edilerek gençlerin başarıları da onure edildi.

Add Comment