Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı Halil İbrahim sofrasında İftar Programında buluştu. 
 
 
Eskişehir Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen iftar yemeği Eskişehir Odunpazarı İlçe Başkanlığı önünde kurulan çadırlarda gerçekleşti. İftar yemeğine Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanı Yasin Yumrukaya, İlçe Ocak Başkanları ve teşkilatları, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP ilçe başkanları ve teşkilatı, MHP Tepebaşı Meclis Üyesi Eyyüp Yılmaz, MHP Odunpazarı Meclis Üyesi Mustafa Ünal, Eskişehir MHP milletvekili adayları Metin Nurullah Sazak, Kayıhan Çağlar, Kadir Bıyık, Kezban Akkaya, Cüneyt Aydemir, Ahmet Reha Yereşen, Ayberk Kırçın ve 1000 kişilik yoğun davetli katıldı.
 
 
 
Ardından Eskişehir MHP Milletvekili adayı Metin Nurullah Sazak ve Eskişehir Ülkü Ocakları Odunpazarı İlçe Başkanı Ahmet Alper Akdemir  konuşmalarında Ramazan ayının manevi ikliminin yaratmış olduğu güzellikten bahsedip  icâbet eden tüm davetlilere teşekkür ettiler. 
 
 
İftar programı mâzimizin güçlü sesi Eskişehir Kültür Derneği Mehter Takımının mehter icrâsı ile devam etti. Davetliler Mehteranın icrâ ettiği marşları çoşku ile dinlediler. Ramazan ayının ruhuna yakışır bir iftar programıyla güzel bir akşam geçirildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Add Comment