Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzu Yarıyıl Eğitim Programı Düzenledi.

Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı Ortaöğretim gençlerinin yarıyıl tatilini verimli geçirmeleri için Sporsal Ve Kültürel etkinliklerden oluşan Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzu Yarıyıl Eğitim Kampı düzenledi.

Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Mehmet Ali Çiçek ;” Ortaöğretim Gençlerimizin daha iyi koşullarda yetişmesi için yarıyıl tatilinde Sporsal Ve Kültürel faaliyetlerden oluşan Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzu Eğitim Kamp Programı oluşturduk. Ortaöğretim Gençlerinin daha zinde ve bedensel sağlıkları açısından; Futbol Turnuvası, Basketbol Turnuvası, Voleybol Turnuvası, Masa Tenisi, Sabah Yürüyüşü, Kayak, Halk Oyunları Ve Kick Boks eğitimleri düzenledi. Kuran-ı Kerim Dersi, Osmanlıca Dersi, Münazara, Film İzleme, Satranç, Kitap Okuma, Etüt Soru Çözüm, Resim Çizimi gibi etkinliklerle Kültürel anlamda gelişmelerini sağlamak hedefimiz olmuştur. 

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ Beyefendinin her platformda belirttiği gibi Türk Gençliğini Spora Ve Kültürel Etkinliklere davet ediyoruz. Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı olarak Sağlıklı Ve Kültür seviyesi yüksek bir gençlik için faaliyetlerimiz devam edecektir.”Dedi. 

 

 

 

 

 

Add Comment