Ülkü Ocakları Burdur il başkanlığı olarak Tefenni Belediyesi ile ortak düzenlemiş olduğu, Ülkü Ocakları genel merkezimizin tiyatro ekibi tarafından Uyuşturucu ve Madde bağımlılığına karşı halkımızı bilinçlendirmek için “Cehalet” adlı tiyatro programını yoğun bir katılımla Tefenni konferans salonunda gerçekleştirildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Sn. Ayhan METE yaptığı konuşmada:

”Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ beyefendinin talimatları doğrultusunda Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin başlattığı ‘Damarlarındaki asil kanı uyuşturucu ile kirletme’ kampanyasına Burdur Ülkü Ocakları olarak gençlerle birlikte Milli bir şuurla destek olacağız. Ülkemizde uyuşturucu denen bir illet var ve bu illet maalesef artık liselerde orta öğretim seviyesine kadar düşmüş durumda. Madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile ilgili Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Gençleri sokaktan ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak geleceğimizi, yarınlarımızı ipotek altına almaya çalışan güçlerin eline bırakmayacağız. Fikren, ruhen ve bedenen sağlıklı bir nesle ihtiyacımız var. Gençlerimiz bizim yarınlarımızdır ve bizim kaybedecek yarınımız yok. Bu sebeple madde bağımlılığı ile alakalı çalışmalarımız il genelinde devam edecektir. ” dedi

                                                            

Konuşmanın ardından tiyatro gösterisi gerçekleştirildi. Program bitiminde tiyatro ekibine teşekkür plaketi takdim edildi.