Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın misyon ve vizyonuna yaraşır işler yapmak maksadı ile yola çıkan Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı bugün birimler arası “Şehit Musa ÖZALKAN Bilgi Yarışması” düzenledi. Düzenlenen yarışmada Üniversite Birimi, Ortaöğretim birimi, Bayanlar Birimi, Ortaöğretim Bayanlar Birimi yarıştı.

   Müze Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen ve TSK’nın Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü operasyonda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın adı verilen yarışmaya  Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Ayhan Mete, yönetimi ve Burdur halkı katıldı.

‘Şehit Musa ÖZALKAN Bilgi Yarışması’nın açılış konuşmasını gerçekleştiren Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Sayın Ayhan Mete;

” Eğitim ve Kültür Vakfı mensubu olarak bu yolda eğitime ve kültüre verdiğimiz önem ve ehemmiyetin bir nişanı olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlere bugün bir yenisini daha  ekleyerek birimler arası bilgi yarışmamızı gerçekleştireceğiz. İlim ve irfan yuvası olan Ülkü Ocaklarımızın Burdur İl Başkanlığında gerçekleştirdiğimiz seminer ve konferanslarımızın yansımasını umuyorum ki bu yarışmada göreceğiz. Allah bütün birimlerimi muvaffak eylesin.” dedi.

Yarışma sonucunda Ortaöğretim Birimi Birinciliğe hak kazandı.

Yarışmanın ardından bütün birimlere plaket ve teşekkür belgesi takdim eden Sayın Ayhan Mete tüm yarışmacıları ayrı ayrı tebrik etti.

 

Birinci olan Ortaöğretim Birimimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

 

Add Comment