Ülkü Ocakları Bilecik İl Başkanlığı 20 Şubat 2015 Tarihinde Pkklı Teröristler tarafindan Şehit Edilen Ege Üniversitesi Ülkü Ocakları Sorumlusu İçin Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde ve Bilecik Merkezde anma programları düzenledi. Programa İl Başkanı M. Fatih Yaşar İl Yönetimi ile birlikte Katilim sagladı.
 
İlk olarak Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi gülümbe  yerleşkesinde Ülkü Ocakları İl Başkanı M.Fatih Yaşar’ında katılımı ile üniversite teşkilatıyla birlikte resim sergisi gezildi.
Devaminda Çakıroğlu’nun hayatının  anlatıldığı program, Fen Edebiyat Fakültesi Kantininde Kuran-ı Kerim okunmasının ardından Fırat Yılmaz Çakıroğlu adına çınar ağacı dikimi ile üniversite anma programı sona erdi.
İl merkezinde Devam eden programda Serif paşa camiinde çakıroğlu icin mevlit okutulmasinin ardindan Bilecik ülku ocaklari il binasinda cakiroglunun resimleri sergilendi. 
 
 
Ülkü Ocakları İl Başkanı M.Fatih Yaşar,, ”Üniversitede ihanete geçit vermeyen 20.02.2015 tarihinde şehadet şerbetini içen ölümlü bedeniyle ölümsüz bir davayı yaşatan ülkücü şehitler kervanının son yolcusu şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu için üniversite teşkilatımızın yapmış olduğu anma programında bir araya geldik. Bu güzel ahde vefa örneğini gösteren yiğitlik abidesi Fırat yüzlü üniversite teşkilatımızın asil bozkurtlarını can-ı gönülden kutluyorum.” ifadesinde bulundu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Add Comment