Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ‘un çağrısı üzerine Ülkü Ocakları Bilecik İl Başkanlığı harekete geçip ; başta Zeytindalı operasyonu ve yurdumuzun dört bir yanında vatanımızın güvenliği için canı pahasına mücadele eden yiğit Mehmetçiğimize destek amaçlı ilimiz esnaflarına Türk bayrağımızın dağıtımını gerçekleştirdi.

Ülkü Ocağı Peygamber Ocağıdır Düsturu ile Ezan-ı Muhammed’in dinmeyeceğini ve şanlı Türk Bayrağımızın Hiçbir zaman yere inmeyeceğini dile getiren Ülkü Ocakları Bilecik İl Başkanı Muhammed Fatih YAŞAR, Esnaflarımıza Şanlı Türk Bayrağımızı Takdim ettik ve Esnaflarımızdan iş yerlerine asmalarını rica ettik ifadelerini kullandı. Bu faaliyetlerinde esnafın kendilerine karşı birlik ve beraberlik ruhu içinde olduklarını söyleyen Yaşar, il

esnaflarının bu hareketinden mutlu olduklarını söyledi. Başkan Yaşar ifadelerine şöyle devam etti
Ne diyordu Kurucu Genel Başkanımız Türk’ün Son Başbuğu Başbuğ Alparslan Türkeş,
“Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.” Bizler de Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin bu sözleri doğrultusunda Vatansever ve Vatan savunucuları Ülkücü Türk Milliyetçileri olarak Bayrak İnmeyecek Ezan Dinmeyecek diyor, Türk Milletine Teminat Veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Add Comment