Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı, Ramazan Ayı dolayısıyla iftar yemeği düzenledi.

Efeler İlçesi’ndeki Cumhuriyet İlkokulu’nda düzenlenen iki bin kişilik iftar yemeğine; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP Efeler İlçe Başkanı Mesut Gümüş, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, MHP’li Efeler Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Ocak Başkanları katıldı. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği yemekte Ülkü Ocakları Aydın İl  Başkanı Emre Özbey, davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi.

Yaptıkları ve yapacakları çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Özbey, “Çok kapsamlı bir yardım kampanyası yürütüyoruz. Sizlerin desteğiyle toplanan yardımları Aydınımızın il, ilçe ve köylerinden yaşayan yaklaşık 500 aileyi ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunların bir kısmını ulaştırmış durumdayız. İhtiyacı olan aileler, Ocak bereketiyle şenlenen sofralarda iftar yapıyorlar. Bu sene de fitre ve zekatlarımızı ihtiyaç sahibi öğrenciler ve ülkü evlerimizde kalan kardeşlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi. 

“ÜLKÜCÜ GİZLİ KAHRAMANDIR”

Ülkücülerin her hal ve hareketiyle duruşuyla, yaşayışıyla örnek olması gerektiğini vurgulayan Özbey, “Ülkücü sadece kendi hayatının değil, çok değerli bir insan kitlesinin vitrinidir. Gözlerin üzerinde olduğunu unutmamalıdır. Teşkilatlarıma kesin talimatımdır. Özel hayatınızdan, bunun bazı kısımlarını paylaştığınız sosyal medya kullanımınıza kadar çok dikkat edin. Ülkücü terbiyeye teşkilat disiplinine uymayan söz, yazı, resim, görüntü, video, fotoğraf ve benzeri paylaşımlar yapmaktan kaçının. Ülkücü sanal alemin değil Türk Milleti’nin delikanlısıdır. Ülkücü şovmen değil gizli kahramandır.” diye konuştu.

 

Özbey’in konuşmasının ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu, “Biz liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin her zaman yanındayız. Liderimizin emrindeyiz ve her zaman bu anlayışla hareket edeceğiz. Liderimizin izinden gitmeye devam edeceğiz” dedi. 

Programda şehitler için dualar edilirken yemekten sonra vatandaşlara limonata ikram edildi. 

 

 

 

 

 

Add Comment