Türk Gençliği Spor Yap, Damarlarındaki Asıl Kanı Kirletme”

Ülkü Ocakları Serik İlce başkanlığı Geleneksel Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu anma etkinlikleri kapsamında futbol turnuvası düzenledi.

Ülkü Ocakları Serik İlçe Başkanlığı, Geleneksel Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu anma etkinlikleri kapsamında 6 mart Salı günü futbol turnuvası final müsabakasından sonra tören düzenledi. 8 takımın yarıştığı turnuva 3 hafta sürdü. Çok sayıda seyirci katılımıyla gerçekleşen şampiyonluk törenine; Antalya Ülkü ocakları İl Başkanı  Alperen Tuğrul Küreşoğlu da katıldı. Serik Ülkü Odakları İlçe Başkanı Celal Arıcan yaptığı açıklamada; “ Ege Üniversitesinde yüksek lisans gördüğü zaman bölücü terör örgütü mensubu kişiler tarafından Şehit edilen FIRAT YILMAZ ÇAKIROGLU adına her sene olduğu gibi bu sene de anma etkinliği düzenledik. Amacımız; hem ülkücü şehidimiz Fırat Çakıroğu’nu anmak hem de Türk Gençliğini zararlı maddelerden (uyuşturucu vs.) korumak. Biz Ülkü Ocakları olarak Türk gençliğini spora teşvik ederek onları bu aktivitelerle meşgul etmek istiyoruz.  Genel başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un , ‘Türk Gençliğini ısrarla Spora Davet ediyorum. Sağlam Kafa Sağlam Vücutta bulunur. Türk Gençliği Spor Yap, Damarlarındaki asıl kanı kirletme.’ dediği gibi bu kapsamdaki spor faaliyetlerimizi ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de yapıyoruz.

Turnuvada dereceye giren Takımlar Ödüllerini Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu ve  Serik ülkü Ocakları İlce Başkanı Celal Arıcan’ın elinden aldı. Turnuvada şampiyonluğu elde eden Yunus Emre Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyasını Antalya Ülkü Ocakları Başkanı   Alperen Tuğrul Küreşoğlu verdi. 2.’liği elde eden Serik Anadolu Lisesi’ne ve 3.’lüğü elde eden Hasan Güçlü Ticaret Meslek Lisesi’ne    Serik ülkü Ocakları Başkanı Celal Arıcan  turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür belgesi verdi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından tören sona erdi. 

 

 

 

 

Add Comment