Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nın her yıl ramazan ayında gerçekleştirdiği iftar programı Ülkü Ocakları Antalya il binası arkasında bu yıl çok daha yoğun bir katılımla yapıldı. İftar programına MHP MYK Üyesi Selçuk Senirli, MHP MYK Üyesi Hüseyin Kocabaş, MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, Ülkü Ocakları Antalya eski İl Başkanları, Ülkücü şehit aileleri, Taşmedreseli Ülkücüler, Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Osman Öztunç, Ülkü Ocakları Antalya İlçe Başkanları, MHP Antalya İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşları, basın mensupları ve binlerce vatandaş katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti, Yasin-i Şerîf ve duaların okunmasıyla başlayan programda, iftar yemeğinin hemen ardından misafirlere Ney ile ilahi dinletisi sunuldu.
İftara katılan misafirlerle tek tek ilgilenen Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Av. Emrah Taşkın, birlik beraberlik mesajı vererek herkese teşekkürlerini iletti.

Add Comment