Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığımız 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle kıymetli öğretmenlerimizi okullarında ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığımız 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle Adana Erkek Anadolu Lisesi, Adana Merkez Endüstri Meslek Lisesi, Adana İsmet İnönü Teknik ve Mesleki Lisesi, Şehit Boran Süelkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Turhan Cemal Beriker İlkokulu, Şehit Temel Cingöz Anadolu Lisesi, Çukurova Elektrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Hacı Ahmet Atıl Anadolu Lisesinde mesleğini kutsal bir vazife aşkıyla yapan, yavrularımız için güzel bir gelecek hazırlamak için gayretle çalışan tüm saygıdeğer öğretmenlerimizi okullarında ziyaret ederek Türk Bayrağı rozeti ve Karanfil hediye ettiler. Ziyaret esnasında Bilge Liderimiz Sn. Devlet BAHÇELİ Beyefendi ve Genel Başkanımız MHP Mersin Milletvekilimiz Sn. Olcay KILAVUZ Beyefendinin selamlarını ilettiler.

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, Milliyetçi Eğitim yolunda canlarını feda eden Süleyman Özmen, Ertuğrul Dursun Önkuzu, Neşe Elten,  Aybüke Yalçın, Necmettin Yılmaz ve Öğretmen adayı Fırat Yılmaz Çarkıroğlu ve adını sayamadığımız tüm şehit öğretmenlerimiz olmak üzere Tüm Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.