Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanı Melikşah Atasoy ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri Akçaabat Emniyet Müdürü Şevki Pakdemir ve Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr.Alparslan Kapısız’ ziyaret etti. 

Melikşah Atasoy yapmış oldukları faaliyetler hakkında Emniyet Müdürü Şevki Pakdemir’i ve Başhekim Alparslan Kapısız’ı bilgilendirdi.

Lise ve Üniversitede bulunan teşkilat mensuplarının her hafta düzenli olarak eğitim seminerlerinin devam ettiğini söyleyen Atasoy, Uyuşturucu konusunda da yapmış oldukları çalışmalar hakkında şunları kaydetti;
İlçede çok sayıda genç çakmak gazı, bali, hap gibi maddelerle kendilerini zehirlediklerini ve Ülkü Ocakları olarak sürekli sahada gençleri bilgilendirip bağımlılıkla mücadele etmeye çalıştıklarını ifade etti. Farkındalık çalışmalarına hız verdiklerini, kısa süre içerisinde konferans ve panel yapacaklarını, mücadelenin ilçedeki tüm dinamiklerin harekete geçirilip yekpare çalışma ile daha verimli sonuçlar alınabileceğini vurgulayan Atasoy en büyük sorumluluğun ailede olduğunu da söyledi. 
Emniyet Müdürü Şevki Pakdemir, madde bağımlılığı konusunda ellerinden geleni yapıp ilçemizi çok daha güzel bir hale getireceklerini ifade etti. Şevki Pakdemir,  ziyaretlerinden ötürü Ülkü Ocaklarına teşekkür etti.
Başhekim Alparslan Kapısız; Ülkü Ocaklarının faaliyetlerini takip ettiklerini uyuşturucu ile mücadelede destek olacaklarını söyledi. 
 
 
 
 
 
 
 

 

Add Comment