25 Kasım 1917 yılında dünyaya gelen, Türk dünyasının Başbuğu Alparslan Türkeş’in, doğum günü Bafra Ülkü ocaklarında yapılan program ile anıldı.

Alparslan Türkeş’in doğum günü 25 Kasım 2106 Cuma akşamı saat 19:30 Bafra Ülkü Ocaklarında yapılan kuran tilaveti ve sohbet programıyla kutlandı. Bafra Ülkü Ocaklarında gerçekleştirilen programda Alparslan Türkeş`in hayatı anlatılırken Kura-ı Kerim okunup dualar edildi. Programa konuk olarak katılan Zir. Müh. Ceyhan Düzgün Alparslan Türkeş`in hayatını anlatan konuşmasının ardından Bafra Mhp İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş`da Alparslan Türkeş hakkında duygu ve düşüncelerini dile getirdi.Program sonunda Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Osman Osma,” Başbuğumuzun bıraktığı emanetleri ve fikirleri ona bağlı biz Ülkücü Gençler tarafından daima yaşatılacaktır. Ülkücü Hareket de ilelebet Başbuğumuzun izinde var olacaktır. Türk Dünyasının Başbuğu Alparslan Türkeş’i doğumunun 99. Yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim.” dedi

Programa MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş, Türkav Bafra Şube Başkanı Sami Keskin, , Türk Eğitim-Sen İlçe Başkanı Hakan Eroğlu ve MHP Belediye Meclis Üyesi Osman Balakçı katıldı.

 

 

 

 


Add Comment