Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanı Fatih Eroğlu ve yönetimi, FETÖ/PDY unsurlarınca gerçekleştirilmek istenen 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası taziye ve geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere Osmaniye Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Ülkü ocakları başkanı Fatih Eroğlu ve beraberindekilere zor günlerde giderdikleri beraberlik tutumundan dolayı teşekkür ederek, hain darbe girişimi sonrası teşkilatımızın moral ve motivasyonuna katkı sağlaması açısından anlamlı bir ziyaret olduğunu dile getirdi. Demokratik değerleri ve hukukun üstünlüğünü özümseyen Polis Teşkilatının meşru otoritenin emrinde olduğunu ifade eden Gökduman, 15 Temmuz akşamın da 81 İlde milletimizin desteği ve vatansever askerlerimiz ile birlikte hainlere hak ettikleri cevabın verildiğini belirtti. Bu uğurda şehitler verdik, yaralılarımız var. Ülkü Ocakları İl Başkanına ve yönetimine bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim” dedi. Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanı Fatih Eroğlu, Osmaniye Emniyet Müdürlüğündeki ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada, Emniyet Müdürümüz Nurettin Gökduman’ı ziyaret ederek yaşanan acıları paylaştıklarını söyledi.

Emniyet Müdürlüklerine düzenlelen hain terör saldırısı nedeniyle şehit olan polis memurları için başşsağlığı dileyen başkan ve yönetimi yaralılar için de acil şifa dileklerini iletti. eroğlu, ” Türk polisi ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik yürüyüşünü, kalkınmasını güçlü bir şekilde devam ettirebilmesi için ihtiyacı olan güven ve huzur ortamını demokratik kurallar içerisinde sağlayabilmek için dün olduğu gibi bugünde görevlerinin başında. Darbe girişiminin engellenmesinde üstün hizmetleri bulunan Emniyet Teşkilatı Mensuplarına şahsım ve Ulkü Ocakları adına şükranlarımı sunuyorum ve Ülkü Ocakları olarak her zaman devletin, Polis teşkilatının yanındayız” dedi.

Başkan Eroğlu, konuşmasının ardından Polis teşkilatının ülkenin güvenliği ve birliği bakımından, hem iç hem de dış güvenlik açısından önemli olduğunu vurgulayarak, şehitlerimize başsağlığı, gazilerimize acil şifalar dileyerek Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’a, tablo armağan etti. Görüşme daha sonra sıcak bir ortamda devam etti .

Add Comment