Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğrenci Konseyi seçimlerini Muğla Ülkü Ocaklarına mensup, Cihangir Yıldırım kazanmıştı. Bu başarının ardından Muğla Ülkü Ocakları İl Başkanı Aşkın Yıldız ,Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde okuyan gençlere yönelik bir konser  düzenlenmesini istedi.Tüm bu aşamalardan sonra, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, yıllar sonra ülkücü bir sanatçıya ev sahipliği yaptı.

Muğla Ülkü Ocakları Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğrenci Konseyi  tarafından ; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Ali Kınık konseri gerçekleştirildi.

Binlerce ülkücü’nün katıldığı konsere, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Muğla Ülkü Ocakları İl Başkanı Aşkın Yıldız ve yönetiminin de katıldığı konserde coşkulu anlar yaşandı. Saatler 19:00’u gösterdiğinde sabırsızlıkla bekleyen ülkücüler Ali Kınık ile buluştu.

Konser öncesi Atatürk Kültür Merkezi’nde toplanan ülkücülere kısa bir konuşma yapan Öğrenci Konsey Başkanı Cihangir Yıldırım ;

“Bu konserde emeği geçen Ülkü Ocakları İl Başkanı  Aşkın Yıldız’a, Rektör ve Rektör Yardımcısı’na teşekkür ederek Üniversitelerin terör örgütünün arka bahçeleri olmaması ve bunun için önlem alınması gerektiğini vurguladı. Konsey Başkanı konuşmasının sonunda 20.02.2015 tarihinde  Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu da unutmadı.

 

 

 

 

Add Comment