Muğla Ülkü Ocakları olarak Dünya Engelliler Günü münasebeti ile Muğla Engelliler Derneği  ziyaret edildi.
Muğla Ülkü Ocakları’nın ziyaretine büyük bir misafirperverlikle cevap veren Dernek yetkilileri ve engelli kardeşlerimiz, kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
“ ‘Hayatı paylaşmak için engel yok’ felsefesi ile hareket ediyor, engelli kardeşlerimizin korunup kollanmasının, sağlıklı olmalarının sağlanmasının, eğitim almalarına imkân verilmesinin bütün toplumun görevi olduğunun düşünceleri iletilirken;
Muğla Ülkü Ocakları olarak biz bu kardeşlerimizin destekçisi olmayı sürdüreceğiz. Elimizdeki imkânlar çerçevesinde onların yanında olacağız. Engelsiz olmak yerine engelleri aşmak meziyetinin ihsan edildiği bu kardeşlerimizin çok değerli olduklarına inanıyoruz.
Bugün Muğla Engelliler Derneğine Türk milletinin her ferdinin engellerini aşacağına ve milletimizi yükseltmek için çalışacağına duyduğumuz güven ile geldik ve güven tazeleyerek ayrılıyoruz. Aziz bir görev icra eden ve bize yüksek bir misafirperverlik gösteren kuruluş yetkilerine teşekkür ederiz.” mesajı verildi.

Add Comment