Mersin/Mut Ülkü Ocakları hazırladığı Kurban Bayramı tebrik kartlarını esnaflara ve vatandaşlara dağıtarak bayram kutlaması gerçekleştirdi. Bin adet hazırlanan tebrik kartları Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığınca dağıtıldı. Vatandaşların ve esnafın memnuniyeti Ülkü Ocaklarının doğru ve emin yolda olduğunu bir kez daha gösterdi.

İç çarşı, dış çarşı, hükümet konağı caddesi ve anayol üzerindeki esnaflar ziyaret edilerek bayramları kutlandı. Esnafların yakın ilgisi etkinliğin amacına ulaştığının güzel bir göstergesi oldu.

Mersin/Mut Ülkü Ocakları Başkanı Soner KIR şunları ifade etti. “ Daha önceki dönemlerde de belli dönemlerde esnaf gezilerine çıkıyorduk. İlk kez bu kadar geniş çaplı bir ziyaret gerçekleştirdik. Hem esnafımıza hayırlı işler diledik hem de tebrik kartlarımızı takdim ederek bayramlarını kutladık. Bu etkinlikle amacımız esnaflarımızla olan iletişimimizi daha da geliştirmek ve Kurban Derilerini Ülkü Ocaklarına bağışlama önerisinde bulunduk. Gösterilen ilgi ve saygı bizi fazlasıyla memnun etti.”

 

 

 

 

Add Comment