Mersin/Mut Ülkü Ocakları olarak Anneler Günü münasebetiyle Şehit annelerini ve Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ettik. Şehitlerimizin annelerine Türkmen Beyimiz, Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin selamlarını ileterek, Şehit ailelerimizin her zaman yanında ve emirlerinde olduğumuzu ifade ettik.

Şehitlerimiz Eyüp Kahraman, Sedat Damburacı, Emin Çelik, Bilal Konya’nın evlerine ziyaretlerde bulunduk. Ziyaretler sırasında şehitlerimizin ruhuna Fatiha okuduk ve ay yıldızlı bayrağımızı hediye ettik.

Ayrıca tarım sezonu olduğundan sebze ve meyve halinde çalışan annelerimize çiçek dağıtıp günlerini kutladık. Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı olarak başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin günlerini kutluyoruz.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Mut Ülkü Ocakları Soner KIR “ Gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetle şehit annelerinin yalnız olmadıklarını ve yanlarında olduklarımızı hissettirmek istedik. Hem Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin hem de Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendinin selamlarını ilettik. Kendilerinin her daim emrinde olduğumuzu söyledik. Utulmamalıdır ki cennet annelerin ayakları altındadır.” dedi.,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment