Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüsnü Doğan iftar yemeği verdi. Orkide Restaurant’ta verilen iftar yemeğine; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, MHP Mersin Milletvekili Mehmet Şandır, Mersin Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, müdürler, belediye meclis üyeleri, MHP İlçe başkanları, davetliler ve ülkücüler katıldı.

KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN İYİ İŞLER YAPABİLMEK İÇİN ÇABA SARFETTİK
İftar sonrasında yapılan duanın ardından bir konuşma yapan Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüsnü Doğan ülkücülerin yol aldığı çileli günleri hatırlatan konuşmasında geçmiş yıllarda görev yapan, halen görevi başında olan, şehit ülkücülerin aileleri ve Taşmedreseli ülkücülerin iftar yemeğinde bir araya gelmesinin önemine değindi. Doğan, “Mersin Ülkü Ocakları olarak göreve geldiğimiz günden bu güne kadar kırmadan ötekileştirmeden iyi işler yapabilmek için çaba sarfettik, bir çok programlar yaptık, yaptığımız bu programlarda emek veren değerli yöneticilerime ve teşkilatlarıma ve ayrıca maddi manevi destek sağlayan tüm gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum.

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
Bugün buraya gelerek bizleri şereflendiren değerli ülküdaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum. Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın diyorum ve gerçekten de bugün Anamur’dan Çamlıyayla’ya kadar hem eski ocak başkanlarımız, hem ülkücü şehit ailelerimiz hem de Taş Medreseli ülkücü ağabeylerimiz bizleri yalnız bırakmadılar. Allah hepinizden razı olsun.”dedi.
Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüsnü Doğan’ın konuşmasından sonra, MHP Mersin Milletvekili Mehmet Şandır’da söz aldı ve Şandır yaptığı konuşmada, Ülkü Ocaklarına; iftar yemeğini düzenlemesinden dolayı teşekkür ederek, Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değindi.

Add Comment