Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir Anneler Günü münasebetiyle Bayanlar Birimi ile birlikte Şehit annelerini ve Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ettiler.
Ziyaret kapsamında İl Başkanımız Gökhan Demir Beyefendi Peygamberimize komşu Şehitlerimizin; Cennet, Ayakları Altında olan Annelerine; Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un selamlarını ileterek, Şehit ailelerimizin her zaman yanında ve emirlerinde olduklarını ve ifade ettiler.
Ziyaret kapsamında;
Şehit Uzman Çavuş Cihangir CAN, Şehit Uzman Çavuş Murat TUTAL,Şehit Piyade er Halil İbrahim AKÇAKOCA ve Şehit Astsubay Ömer KOCA’nın Anneleri evlerinde ziyaret edildi.
Şehit Komando Uzman Çavuş Erol ÖZKUL, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Eren KIZILGEDİK’in aileleri ile şehitlerimizin kabri başında görüşüldü. Ayrıca Şehitlerimizin kabri başında Kuran-ı Kerim okutulup duada bulunuldu.
Ziyaretler sırasında Şehit Annelerine Kuran-ı Kerim, Bayrak ve yazma hediye edildi. Şehitlikteki kabirlerin başlarına yazma konularak oğullarından annelerine hediye verilmesi sağlandı.
Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Ülkücü Şehit Mehmet Ayık ağabeyimizin ailesini ve muhterem anneleri Zekiye Annemizin kabrini de ziyaret ettik.
Ayrıca Ülkü Ocakları Mersin İl Binamızın Önünde, Hastane Caddesinde, çiçek dağıtılarak annelerimizin, Anneler Günü kutlandı.
Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığı Olarak başta Şehit Anneleri olmak üzere Tüm Annelerimizin Anneler Gününü kutluyoruz.

 

 

 

Add Comment