Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikramında bulundu. İlçedeki Ömer HALİSDEMİR Parkında gerçekleştirilen etkinliğe katılım yoğun,  ilgi fazlaydı. Parkta bulunan vatandaşlara ve çevredeki esnaflara yönelik gerçekleştirilen aşure dağıtımı büyük beğeni topladı.

Etkinliğe Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yöneticileri Mut Belediye Başkanı, Ülkücü İşçiler Derneği Mut Şube Başkanı, Türkav Mut Şube Başkanı, çok sayıda Ülkü Ocaklı genç, vatandaşlar ve belediye çalışanı katıldı.

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR “ Muharrem Ayı nedeniyle yaptığımız aşure etkinliği vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni topladı, bundan son derece memnunuz. Öncelikle bu ayın önemi bizim için büyüktür. Bu ay Peygamber Efendimiz (sav) tarafından şerullah ( Allah’ın Ayı) olarak tanımlanmıştır. Aşure ilahi bereketi ve feyzi temsil eder. Bizler de Türk – İslam ülküsünün sancaktarlığını taşıma sorumluluğu ile hareket ederek böyle bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

 

 

 

 

 

Add Comment