Kocaeli Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ülkücü Şehit Yılmaz Taşkın bilgi yarışması Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezin de gerçekleşti.

Melihşah Taşkın: ”Gençliğe Çok Faydalı Faaliyetlerde Bulunuyoruz”

Şehit Yılmaz Taşkın bilgi yarışması adı altında gerçekleşen program da il başkanı Melikşah Taşkın yaptığı konuşmada Şehit Yılmaz taşkın bilgi yarışmasının çok faydalı ve faaliyetlerimizin içerisinde önem verdiğimiz bir programdır. Gençlerimize böylelikle sorulan sorularla hem tarihimizi hem dinimizi bir anlamda hatırlatma fırsatı elde ediyoruz dedi.

Yarışma komisyonun da, Türkav Kocaeli Şube başkanı Ahmet Vicdan, Türkav üyesi Gebze Ülkü Ocağı eski başkanı Orhan Kütük, Çayırova Ülkü Ocağı eski başkanı Fatih Kılıç, hazır bulundular.

Ülkücü Camia Mensupları Yarışmada Hazır Bulundu
Programa Kocaeli Ülkü Ocakları başkanı Melikşah Taşkın ve yönetimi, ilçe ocak başkanları ve MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü, Gebze MHP ilçe başkanı Ferit Taşdemir, Çayırova MHP ilçe başkanı Abdullah Adanur katıldılar.

Kocaeli İlçeler arası bilgi yarışmasına;
Karamürsel, Kartepe, Başiskele, Gebze, Darıca, Bekirpaşa, Körfez, Yarımca, Derince, Çayırova ilçe Ülkü Ocakları Katılım sağladı.

Düzenlenen yarışmayı Kartepe Ülkü Ocağı birincilikle tamamladı. Kartepe Ülkü Ocağını temsil eden Muhammet Bekir Dülger, Emirhan Akgün, Ahmet Karakaya ya Temsil etti.
Kocaeli Ülkü Ocaklarının yeni dönemde, eğitime önem verdiği görülürken yarışmacıların kıyasıya bir mücadele sergilediler. Programın sonun da Kocaeli Ülkü Ocakları başkanı Melikşah Taşkın, birinci olan Kartepe Ülkü Ocağını temsil eden gençlere 3 adet Laptop hediye etti.

Taşkın taktim sonrası kazanan gençlerimize eğitim faaliyetlerin de göstermiş oldukları çabadan dolayı eğitim birim başkanlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Add Comment