Karaman Ülkü Ocakları, İl Ocak Binasının yenilenmesi için başlatılan tadilat tamamlanmıştır. Ocağımız yenilenmiş haline kavuşmuştur.

Baştan sona yenilenen İl Ocak Binamızın tadilatlarının bitirilmesi , Ege Üniversitesinde Bölücü Hainler tarafından bıçaklanarak Şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu Başkanımızın  Şehadetinin 2. Sene-i Devriyesi münasabeti ile aynı güne denk getirilmiş ve yenilenen Seminer salonumuza Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Seminer Salonu adı verilmiştir.
Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Sn.Latif Pulcu ” İl Ocak Binamızın yenilenmesi için başlattığımız tadilat Rabbimin izniyle tamamlanmıştır. Yuvamız yenilenmiş haline kavuşmuştur.. Gençlerimize daha iyi eğitim verebilmek için gereken bütün imkan ve olanakları kullanmaya devam edeceğiz.Mukaddes davamız için ne yapsak azdır. Tadilat çalışmalarımız süresince emeklerini eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun.
Binamızın Tadilatını Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Şehadetinin 2.Sene-i Devriyesi olması nedeniyle 20 Şubat tarihine denk getirerek, Seminer Salonumuza Şehidimiz  Fırat Yılmaz Çakıroğlu Seminer Salonu adını vererek İlk seminer konumuzu da Şehidimizin hayatı olarak belirledik. Başta Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere bütün Şehitlerimizin Ruhları Şad Mekanları Cennet olsun.” dedi.

 

Add Comment