Karaman Ülkü Ocakları, Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Koşusu etkinliğini gerçekleştirdi. Karaman Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Yusuf Başkocagil öncülüğünde Karaman Ülkü Ocakları Atatürk’ü Anma ve Gençlik Koşusu etkinliğini gerçekleştirdi. Büyük ilgi ile gerçekleştirilen etkinlikte nefesler tutuldu. Etkinliğe katılan Ortaöğretim , Lise ve Üniversite öğrencilerinin katılım sağladığı etkinlik güzel karelere sahne oldu. Etkinlikte İlk 3’e giren öğrenciler İl Başkanı Sayın Yusuf Başkocagil ve yönetimi tarafından madalya takılarak ödüllendirildi.

Karaman Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Başkocagil “Gençliğimiz bizim için çok değerlidir. Gençlerimizin eğitim seviyelerinin yanı sıra spor ve kültürel  seviyelerinin de artırılması için çalışmalarımız devam edecektir. Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolu spor yapmaktan geçer .Ayrıca spor yapmak gençlerimize kendini geliştirdikçe güven kazandıracaktır.
 
Karaman Ülkü Ocakları olarak bizler arkadaşlarımıza daha iyi spor olanakları sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bugün ki etkinliğimiz bunun için başlangıç niteliğinde olacaktır. Koşumuza katılan bütün gençlerimizi ve dereceye giren gençlerimizi tebrik ederim.” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Add Comment