Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanlığı Milli Birlik ve Beraberlik Gecemizi gerçekleştirdi.

Programa Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili sayın Oktay Vural, 25. Dönem İzmir Milletvekillerimiz sayın Murat Koç ve sayın Arslan Savaşan, İl Başkanı sayın Necat Karataş ve İl Yönetimi, Kamu-Sen İl Başkanı sayın Ahmet Doğruyol, İlçe Başkanları ve Yönetimleri, Ülkü Şehidi Fırat Çakıroğlu’nun babası sayın Fuat Çakıroğlu, Ülkü Şehidi Kütahya Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı Abdullah Burak Koçlar’ın ailesi Gülgezer Koçlar ve Ali Koçlar ve çok sayıda misafir katıldı.

Program akışı; ortaöğretimli kardeşimiz Emre Karazeybek Fırat reis için yazdığı ve bestelediği Ölmedin Reis parçasını okudu, ve saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından konuşmalara geçildi.Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanımız sayın Bilgehan Ağbaba, MHP İzmir İl Başkanımız sayın Necat Karataş ve İzmir Milletvekili sayın Oktay Vural birer konuşma yaptılar.

Akabinde sayın Hızır Şenol şehitlerimiz için dua yaptırdı sonrasında Grup Volkan sahne aldı ve Fırat reis için yazılan parçaları seslendirdi. Efeler gösteri yaptılar.Ülkü Ocakları mensuplarımız Batuhan Esmer ve Asena Uykur şiir okudular.

Sonrasında Aşık Sefai sahne aldı.Ardında 8 kişiden oluşan koromuz Sayit Şanlı’nın yazdığı Fırat Marşı’nı seslendirdiler ve son olarak Ahmet Şafak Sahne aldılar.

Add Comment