İzmir Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi Buca ilçesindeki Yükseköğrenim Ülkü Yurdu’ nda dokuz liseli kardeşimiz için Eğitim Kampı düzenledi.

İlçe Ocakların lise teşkilatlarından arkadaşlarımızın katıldığı kampın ilk günü olan Salı gün İzmir Ülkü Ocakları Eğitim Birimi görevlisi Gökhan Alptekin’in verdiği Ülkü Ocakları’nın vizyonu , misyonu , tarihi ve Karabağlar Müftülüğü’nde görevli sSayın İbrahim Koç’un  verdiği  ‘’Dinde , Edep Adap ‘’ konulu seminerler ile tamamlandı.

Kampın 2. Günü olan çarşamba günü rehberlik öğretmeni Sayın Taha Tezcan İnam’ın verdiği ‘’Madde Bağımlılığı’’  ve tarih öğretmeni Sayın Emirhan Ormanlı’nın verdiği ‘’Türk Milliyetçiliği’nin Tarihi Seyri’’ konulu seminerler ile tamamlandı.

Kampın 3. Günü olan perşembe günü Doç. Dr. Sayın Türkan Başyiğit’in konuşmacı olarak katıldığı ‘’Ermeni Mezalimi’’ konulu seminer ile tamamlandı.

Kamp Ülkü Ocakları’nda nitelikli bireylerin yetişmesi açısından çok etkili olacağı kanısına varıldı.Farklı ilçelerden kampa gelen  dokuz arkadaşımız daha dahil oldu .

Add Comment