2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi 4’üncü dersi “Ekonomi Politikaları” Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekilimiz Doç.Dr. Mehmet Günal tarafından verildi.

Doç. Dr. Mehmet Günal Ekonomi Politikalarını ; Avrupa Birliği Ekonomik ve Parasal Birliği,Para Politikası ve Ticaret Polikaları olarak üç ana başlık altında anlattı. Hocamız üç ana başlık altında Bütçe Açığı,Devlet Bütçesi,Esnek Kur, Sabit Kur,Geçmiş Hükümetler ve Yeni Dünya Ekonomisi hakkında eğitime katılan ülküdaşlarımızı bilgilendirdi.

Doç. Dr. Mehmet Günal aynı zamanda son dönemde kamu oyunda gündemde olan konular Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu,Faiz Lobisi gibi konulardan da bahsetti.

2023 Gençlik ve Eğitim Akademisi 4’üncü dersimiz hocamızın anlatımından sonra karşılıklı soru cevap yapıldıkdan sonra tamamlanmıştır. Doç. Dr. Mehmet Günal dersten ayrılırken 2023 Gençlik ve Eğitim Akademisine katılan Ülküdaşlarımızın eğitim hayatlarını mutlak fakülte mezuniyetiyle bitirmeleri gerektiğini Yüksek Lisans,Doktoralarını tamamlamalarını söyledi.

[gallery itemtag=”div” link=”file”]

 

Add Comment