Gümüşhane Ülkü Ocakları Bayanlar Masası düzenlemiş olduğu etkinlikle Annelerimize Karanfil dağıttı.

Fatih Parkı ve MHP Seçim irtibat bürosu önünde açılan iki ayrı stand da annelerimize karanfil dağıtarak anneler gününü kutlandı.

Ayrıca Gümüşhan Torul Ülkü Ocağı Bayanlar Birimi başkanlığının organize ettiği program ile annelere karanfil hediye edildi.

Etkinliğe Torul Ülkü Ocağı Bayanlar Birimi Başkanı Tansu Korkmaz, Başkan Yardımcısı Meva Civelek, Gümüşhane Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi Başkanı Merve Akyüz ve Yasemin Süleyman katıldı.

Annelere karanfil hediye edilerek anneler gününün kutlandığı programda konuşan Torul Ülkü Ocağı Bayanlar Birimi Başkanımız  Tansu Korkmaz, “İnsan hayatının ve insan varlığının en önemli varlığı şüphesiz ki annelerimizdir. Onlara armağan edilen bir günü kutlamanın mutluğu ve kıvancı içerisindeyiz. Fedakarlığın, şefkatin, sonsuz ve karşılıksız sevginin kaynağı olan annelerimiz elbette yalnızca bir günde sınırlı kalarak hatırlanmamalıdır. Türk milli kültürü içerisinde önemli bir yer edinen annelerimize verilen değerler her şeyin üstündedir. Bu değerler yüce Allah’ın ve insanlığın kuruluşu peygamber efendimizin annelere verdiği önemle taçlandırılmıştır. Bu sebeple birlikte başta şehit analarımız olmak üzere, bütün annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.” dedi.

Add Comment