Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş Ülkücü Şehit Aileleri ve Ülkücü Öğrencilere Dağıtılan Fitreler İçin Teşekkür Mesajı Yayınladı.

Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Cemal Çetin’den teslim aldığımız Avrupa Türklüğünün emaneti fitre ve zekâtları, Genel Merkezimiz koordinasyonunda İl Ocaklarımızın titiz çalışmaları sonucunda belirlenen Ülkücü şehit ailelerine ve ülkücü öğrencilere ulaştırdık. Cenab-ı Allah hayırlarını kabul etsin.
Bu vesileyle desteklerini her zaman hissettiğimiz, varlıkları ile bizlere güç veren Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye; maddi ve manevi desteklerini ülkücü şehit aileleri ve ülkücü öğrencilerden hiçbir zaman esirgemeyen Avrupa Türklüğüne; katkı ve yardımlarından dolayı Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin ile Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Saygaz başta olmak üzere Avrupa Türk Konfederasyonun ve Almanya, Fransa, Hollanda, İskandinavya, Belçika, İngiltere ve Avusturya Türk Federasyonlarının kıymetli yöneticilerine en derin şükranlarımızı sunuyorum.

Add Comment