Genç Sporcularımız Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş’i Ziyaret Etti.

Yunanistan’da düzenlenecek Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü ve Türk bayrağının önüne kendi bayrağını açmak isteyen İranlı sporcuya izin vermeyen 14 yaşındaki milli taekwondocumuz Selen Gündüz, turnuva öncesi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’ i ziyaret etti.

Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü yaptığı açıklamada 24-30 Haziran 2019 tarihinde Ankara Keçiören Taha Akgül Spor Kompleksi’nde yapılacak olan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası için İstanbul’dan 14 sporcu ile birlikte Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü olarak turnuvaya katılım sağlayacaklarını belirtti.

Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü’nün kurucusu Çağrı Kızıl, “Öncelikle Spora ve Türk Gençliğine her zaman destek olan gençlerin ve sporcuların sevinçlerine gerçekten ortak olan, dertleri ve sorunları ile yakından ilgilenen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ve çalışma Arkadaşlarını ziyaret ettik. Her zaman ki gibi bizleri güzel ve çocuklarımızın geleceğine vizyon katacak hediyeleri ile onurlandırdılar. Bu konuda tekrar sonsuz teşekkür ediyoruz. Turnuvaya Türkiye’nin her yerimden 3.500 civarında yaşları 12-14 arasında değişen sporcular katılıyor. Biz Kulüp olarak Bu sene Yunanistan’da Avrupa Taekwondo Şampiyonu olarak ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşıyoruz ve inşallah burada da şampiyon olarak Ülkemizi Özbekistan’da yapılacak Dünya Taekwondo Şampiyonası’nda temsil etmek ve başarılarımızı tekrarlamak istiyoruz. Kulüp olarak amacımız geleceğin olimpiyat şampiyonlarını yetiştirmektir. Bu yolda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

 

 

Add Comment