ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI TÜRKMEN AİLELERE YARDIMA DEVAM EDİYOR.

Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehir’e göç etmek zorunda bırakılan Türkmen ailelere düzenli ziyaret ve yardımlara devam ediyor.

Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ‘Türkmen ailelere düzenli olarak ziyaretlerimize devam ediyoruz. Daha evvel tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi Türkmen ailelerimize ulaşıyor onların erzak ihtiyaçlarını tamamlIyoruz. Aile büyükleri ve çocuklarla muhabbet ediyoruz.

Karşılaşmış oldukları bazı sorunları bizlerle paylaşan ailelerimize, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı olarak dinliyoruz çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Türkmen kardeşlerimize her daim onlara kardeş olmaya çalıştığımızı belirtiyoruz. Kendilerine yardımcı olmaya devam edeceğimizi söylüyoruz. Ayrıca çocuklar için aldığımız hediyeleri ve yiyecekleri kendilerine vererek, onların mutluluklarına ortak oluyoruz.

Onlar ile birlikte keyifli zamanlar geçiriyoruz. Tedavi süreci devam eden çocuklarımız ile ilgilenip yetkililerle bağı kuuruyoruz. Çocukların mutlu olduğunu bilmek, yüzlerindeki o  sevinci görmek yetiyor bizlere, yardımlarımız ve ziyaretlerimiz devam edecek’ denildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment