Eskişehir Ülkü Ocakları, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu şehadetinin ikinci yılında Ortaöğretim ve Üniversite Teşkilatımızla birlikte başta cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş ve Ülkü şehitlerimiz için mevlid-i şerif okuttuk..

Bugün 20 Şubat 2017 ve Türk-İslam neferlerinin yüreği bir kez daha acı ve hüznü yaşamakta, Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu şehit eden vatan haininin en ağır cezaya çaptırılmaması ayrı bir dert olarak kalbimizi sızlatmaktadır.  Bir an önce şehidimize kahpece saldıran hainlerin en ağır cezayı almasını ülkücü hareket olarak beklemekteyiz.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için gecesini gündüzüne katarak yılmadan çalışan Ülkü neferleri olarak nefesimize kadar hakkın yolundan şaşmayacaktır. Kutlu Davamızın Allah davası olduğunu, vatan hainlerine bildirir şunu asla unutmasınlar ki Mustafalar, Fıratlar can verir, Allah davası ebedi kalır.

Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun da ifade ettiği gibi “ 20 kişi de 30 kişi de kalsak, vatan savunmamızdan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz”

Bu Münasebetle Şehidimize Yüce Allah’tan Rahmet kıymetli ailesine ve camiamıza bir kez daha baş sağlığı dileriz.

Dünyada bir eksik, Cennette bir fazlayız. Elhamdülilllah.

Programın akabinde Ülkü Ocakları Eskişehir İl Binasında Mevlidi şerif okutulup ikramda bulunuldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add Comment