Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığı , son günlerde ülkemizde yaşanan hain saldırılara karşı, tepkimizi göstermek, aziz Şehitlerimizi anmak için . yürüyüş düzenleyerek basın açıklaması gerçekleştirdi.

Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen yürüyüşte teröre ve teröristlere tepki yağdı. Binlerce vatandaş tek bir yürek olarak ”Ne Mutlu Türk’üm Diyene” diye haykırdı.
Yürüyüşün akabinde Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanı Avukat Bilgin Ertaş basın açıklaması gerçekleştirdi. İl Başkanı  Ertaş  ” Son zamanlarda hain saldırılar artmış, hemen hemen her gün gelen şehit haberleri yüreğimizi yakmıştır ve yakmaya devam etmektedir. Türk Milletinin, Ülkücü Hareketin artık sabrı kalmamıştır, hainlerle mücadele kanımızın son damlasına kadar savaşmaya hazırız” dedi.
Ayrıca pkk terör örgütüyle mücadelede daha kararlı adımlar atılmasının gerektiğini vurgulayan Ertaş; ”Terör örgütüyle mücadelede devletimize her türlü desteği vermeye hazırız. Yetkililerden isteğimiz, kahpe terör örgütüyle mücadelede daha sert önlemlerin alınması, mal varlıklarına el konulması, ekonomik güçlerinin kesilmesi ve Türkün Keskin kılıcının hainler boynuna indirilmesidir” dedi.

Add Comment