Erzurum Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi, tarafından tertiplenen ve organize edilen, Mevlid programlarından bir yenisini daha Hilal Kent’te gerçekleştirdi.

Kutlu doğum haftası münasebetiyle,  “Her Apartmanda Bir Mevlit”  etkinliğini gerçekleştiren Bayanlar Birimi Başkanı Merve Çelik;  amaçlarının Ülkücü Harekete ve Teşkilatlar adına Milli ve Manevi programlar hazırlamak, İslam karşıtlığının dünyaya yaygın olduğu ve Müslümanların birlik ve beraberlikleri için bu tip programlarla birlik ve beraberliğimizi sağlamak ve Ülkücü Hareketin,  İslam Ahlak ve Fazileti doğrultusunda bu çalışmalara devam edileceğini dile getirdi. Okutulan Mevlid Başta Peygamber Efendimiz (sav) olmak üzere Cennet-Mekân Başbuğ Alparslan Türkeş’e ve tüm Şehitlerimizin ruhuna ithaf edildi.

Daha sonra Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanlığının başlatmış olduğu 1000 Salat-ı Şerif programına katılım sağlayan Erzurum Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi, Salavat- Şeriflerin Peygamber Efendimizin ruhuna nail eylenmesi için dualar etti. Daha sonra Erzurumlu Ülkücü Şehit Kemal Durmazpınar ve Mustafa Yardımcı’nın Kabrinin bulunduğu Asri Mezarlıkta Ülkücü Şehitlerimizi Ziyaret edildi. Erzurum Ülkü Ocakları Bayanlar Birim Başkanı Merve Çelik  Ülkücü Şehitlerimizin Kabir başında Yasin-i Şerif okuduktan sonra program sona erdi.

Add Comment