Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından yapılan araştırmalar ve istişareler sonucu bugün Ülkü Ocakları Refahiye İlçe Temsilciği açılışı yapıldı.

Düzenlenen Açılışa İl Ocak Başkanımız Çağatay Mutlu, MHP İl Başkanı Bekir Aksun, MHP Merkez İlçe Başkanı Salih Aksu, MHP Hanımlar Komisyonu Başkanı Arzu Karakuzu, Kamu-Sen İl Temsilcisi Emin Turan, MHP Milletvekili Adayı Ümit Özker, MHP Refahiye İlçe Başkanı Habib Cigaoğlu, MHP Kemah İlçe Başkanı Metin Tanrıkulu, Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aaslan, MHP İl ve İlçe yöneticileri, Ülkü Ocakları mensupları ve Refahiye halkı katılım sağladı.

Coşkuyla gerçekleştirilen açılış programında konuşma yapan İl Ocak Başkanı Çağatay Mutlu; ‘’ Öncelikle Bugün burada buluşmamızı İlçe ocak açılışı yapmamızı bizlere nasıp eden Cenab-ı ALLAH a sonsuz şükürler ve hamdü senalar olsun. Hareketimizin ve fikriyatımızın göz bebeği Ülkü Ocaklarının bir temsilciliğini daha Refahiye ilçemize açmanın vermiş olduğu heyecan ve mutluluğu hep birlikte yaşamaktayız. Bugün sizlere burada olmaktan ve Ocak açılışımızı gerçekleştirmekten duyduğum gurur ve mutluluğu da özellikle belirtmek isterim. Değerli Dava Arkadaşlarım, Kıymetli Misafirler; Hepimizin malumu Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz kıymetli Türk Gençliğimiz üzerinde tehlikeli oyunlar oynanmaktadır. Bir Toplumu Millet yapan Milli ve Manevi değerlerimiz tamamı yok edilmeye çalışılmakta, İnanç örf ve Adetlerimiz sıradanlaştırılmak istenmektedir. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz kıymetli Türk Gençliği bir uyuşturucu illetiyle bağımlı hale getirilmek istenmekte, Devletine, Milletine, Ülkesine Ailesine ve hatta kendisine faydası olmayan Araştırmayan, Sorgulamayan Fikir üretmeyen bilinçsiz bir nesil yetiştirilmek istenmektedir. Ülkü Ocakları olarak yaşanan hadiselerim tamamını yakından takip etmekte ve geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençliğimizi; Türk tarihini iyi bilen Türkiye’nin iç ve dış meselelerine hakim, Dünyadaki gelişmelerden haberdar, Kişilik, Ahlak ve Karakter noktasında sıkıntısı olmayan, Türklük gurur ve Şuuru İslam Ahlak ve Fazileti ile donanmış, Alnından uzman ülkücü fikir sistemiyle yetişmiş Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Aziz Türk Milletini muhasır medeniyetler seviyesine taşıyacak, Caneb-ı ALLAH a daha iyi kulluk, Devletine ve Milletine daha faydalı hizmet edebilecek günü geldiğinde devletimizin yönetim kadrolarında görev alabilecek genç nesiller yetiştirmektir.

Siz kıymetli dava arkadaşlarımızın desteği, İlçe Ocak Başkanımız Serhat İnanoğlu Kardeşim ve Değerli yönetiminin gayret ve fedakarlıkları sayesinde artık Refahiyede de Ülkü Ocakları faaliyetlerini yürütecek ve Allah’ın izniyle Refahiye gençliğinin otağı, yuvası olacaktır.” dedi.

Add Comment